עד 99 ₪: 5 פתרונות טבעיים לנדודי שינה שמתאימים לכל כיס

עודכן ב: 3 אפר 2020


אנשים המתמודדים עם בעיות שינה משוועים לפתרון יעיל אשר יגרום להם לכבות את הראש לכמה שעות ולהצליח לישון. התסכול הכבד והייאוש מנדודי שינה עקשניים, עלול לגרום להוצאות כבדות, במיוחד עבור מי שכבר "ניסו הכל" אך ללא מזור.

כשפיתחת את סדרת "שינה ערבה", היה לי חשוב שהמוצרים יהיו יעילים ובהישג ידו של אדם המבקש לישון טוב יותר. המוצרים שלהלן יכולים לסייע בהתמודדות עם מגוון בעיות שינה כגון קשיי הירדמות, שינה לא רציפה והתעוררויות תכופות במהלך הלילה, או שינה שטחית ולא איכותית.


: ₪ 55

מלח אמבט אנגלי לשינה והרפייה

אנשים רבים סובלים מחוסר שעות שינה בגלל כאבים. בין אם לא מצליחים למצוא תנוחה נוחה לישון, ובין אם הכאבים מעירים משינה. מלח אנגלי זהו מלח ייחודי אשר נספג דרך העור ומרפה את השרירים, ובכך מונע כיווצי שרירים ברגליים באמצע הלילה המעירים משינה, ועוזר להירגע ולהירדם מהר יותר. המלח מכיל גם פרחי לבנדר ושמנים אתריים כגון לבנדר, לבונה ילנג ילנג ויסמין - אשר מרגיעים, משרי שינה ובעלי ניחוח רומנטי. מתאים גם לאמבט רגליים או לאמבט מלא לכל הגוף, וכפינוק זוגי לאמבטיה משותפת.

100 גרם. להזמנה >>

: ₪ 65

שמן רול און "שינה ערבה"

מוצר הדגל שלנו בקטגוריית השמנים האתרים. שמן "שינה ערבה" מכיל את כל השמנים האתריים החזקים ביותר לשינה והירדמות. ניחוחו משכר ועמוק, אשר יגרום לכם לשקוע פנימה אל תוך עצמכם ואל השינה. מכיל שמן אתרי ולריאן וקמומיל רומאי - הצמד החזק ביותר להירדמות. שמן לבנדר - "המרגיע הלאומי", להפגת חרדה. שמן תפוז - משפר מצב רוח ומטפל בדכדוך ומצב רוח ירוד, ושמן ארז - להפסקת מחשבות רצות בראש.

10 מ"ל. להזמנה >>

: ₪ 79

קרם רגליים מקרקע ומדיטטיבי לשינה ערבה

קרם רגליים מקרקע למריחה על כפות הרגליים אחרי המקלחת ולפני השינה. מכיל שמן וטיבר - שמן מקרקע בעל ריח אדמתי; לבונה, שמן רוחני מאד, הידוע ביכולתו לטהר את הראש ממחשבות אובססיביות על העבר ולבנדר - מרגיע כללי ומפיג חרדה. מתאים לאנשים שמחפשים דרך להירגע בלילה.

50 גרם. להזמנה >>

: ₪ 85

תרסיס "שינה ערבה" לכרית

תרסיס לכרית מיועד לאנשים הסובלים ממחשבות טורדניות המדירות שינה מעיניהם ולסובלים מ"חרדת שינה". התרסיס מבוסס בעיקר על שמן אתרי מעץ ארז, אשר יודע להפסיק מחשבות רצות בראש. ניתן לרססו על המצעים, הגוף ואף הפיג'מה. בנוסף, מכיל שמנים מעוררי חשק מיני כגון ילנג ילנג, פטשולי וברגמוט - מה שהופך אותו לשמן מעולה לשימוש עבור זוגות בחדר השינה. בעל ריח מתוק ונעים, שיגרום לכם לרצות להיכנס כבר אל המיטה ולהירדם.

50 מ"ל. להזמנה >>

: ₪ 99

חליטת "שינה ערבה"

המוצר האחרון וגם הכי יעיל ברשימה, בעיקר לקשיי הירדמות על-רקע סטרס, מתח וחרדה. יש לשתות מהחליטה כשעה לפני השנה, להיכנס לחדר השינה רגוע, ולהירדם.

100 גרם. להזמנה >>

יש לכם שאלה בנוגע למוצרים?

כיתבו לי בתגובות למטה >>

#נדודי_שינה #פתרונות_טבעיים #שמנים_אתריים_לשינה #צמחי_מרפא_לשינה #חליטות_טבעיות_לשינה #קשיי_הירדמות #שינה_לא_רציפה #התעוררויות_תכופות #שינה_שטחית

145 צפיות2 תגובות