הטיפולים

מגוון כלים לטיפול בבעיות שינה

 • אבחנה סינית

  טיפול מותאם אישית

  אתם לא כמו כולם. בכל אדם יש ניואנס. בעזרת אבחנה סינית אנחנו מתאימים את הטיפול בדיוק בשבילך. בעזרת תשאול סיני, התבוננות בלשון ומישוש הדופק

  אבחנה סינית לנדודי שינה
 • דיקור סיני לבעיות שינה

  סינכרון השעון הביולוגי

  דיקור סיני (אקופונקטורה) לבעיות שינה עוזר לוויסות השעון הביולוגי הפנימי של גופך, האחראי על מחזורי היום והלילה, ובכך מסייע להשיב לגוף את מחזור העירות-שינה הטבעי.

  דיקור סיני (אקופונקטורה) לטיפול נדודי שינה
 • צמחי מרפא לשינה

  כדור השינה הטבעי

  תחליף טבעי לכדורי שינה (גלולות שינה). צמחי המרפא משרים שינה, מפיגים מתח וחרדה ומחזקים רמות אנרגיה.

  צמחי מרפא לטיפול נדודי שינה
 • שיאצו לבעיות שינה

  הרגעת נפש והרפיית שרירים

  שיאצו זהו טיפול מגע (עיסוי) המשתלב באופן מושלם עם הדיקור הסיני לבעיות שינה. לשיאצו מגוון השפעות מרגיעות נפש, מפיג חרדה, מרומם מצב-רוח ומטיב עם דיכאון. זהו טיפול הבחירה לסובלים משילוב של סטרס ומתח, יחד עם שרירים תפוסים וכואבים.

  שיאצו לטיפול נדודי שינה
 • תזונה סינית לבעיות שינה

  תזונה לפי עונות השנה

  התזונה סינית מתאימה את התפריט לעונות השנה. ניתן להשתמש בעקרונות התזונה כדי להעצים את השפעת הטיפול ולמנוע החמרה או הישנות את בעיות השינה וחוסר אנרגיה.

  תזונה סינית לטיפול נדודי שינה
 • כוסות רוח

  להמריץ זרימת הדם ולשכך כאב

  זהו טיפול עוצמתי ביותר! חובה במקרים של כאבים עם שרירים נוקשים מאד,. מתאים גם להצטננות ושפעת בשלבי התחלה. העיסוי עם הכוסות נעים מאד ובעל תוצאות מהירות!

  טיפול בכוסות רוח
 • ארומתרפיה לבעיות שינה

  שמנים אתריים

  לשמנים אתריים השפעה עמוקה על נפש האדם דרך הרחתם. יעילים לטיפול ריגשי עמוק, השריית שינה העלאת מצב רוח ושיפור תפקודים קוגנטיביים.

  ארומתרפיה ושמנים אתריים לטיפול נדודי שינה

רוצים לדעת עוד על טיפול טבעי בנדודי שינה בעזרת רפואה סינית?

כל המידע באתר זה אינו התוויתי ואינו רפואי. ההמלצות לגבי תזונה ושימוש בתוספי תזונה ובצמחי מרפא אינן מתיימרות להחליף טיפול רפואי וייעוץ על ידי רופא / מטפל מוסמך. מומלץ להיוועץ ברופא / מטפל מוסמך לפני השימוש בתוספי תזונה. למען הסר ספק, המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הפסקה של תרופה כלשהי ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת.