הטיפולים

מגוון כלים לטיפול בבעיות שינה

אבחנה סינית

אבחנה אישית לנדודי שינה

ראשית הטיפול בהפרעות שינה הינו באיבחון מדויק ומקצועי, אשר ממנו נגזר הטיפול בהתאמה אישית אליך.
איבחון סיני לבעיות שינה נעשה ב-3 אמצעים:
1. תשאול
2. התבוננות בלשון
3. מישוש הדופק

אקופונקטורה לבעיות שינה

דיקור סיני (אקופונקטורה) לבעיות שינה, עוזר לוויסות השעון הביולוגי הפנימי שלך- שאחראי על מחזורי היום והלילה, ובכך מסייע לגוף להיכנס באופן עצמאי למצב של שינה טבעית בלי גלולות-שינה.

כדור השינה הטבעי

צמחי מרפא לשינה מציעים תחליף לשימוש בגלולות שינה, ומשמשים ככדור שינה טבעי. צמחי-המרפא משרים שינה וגם מחזקים את אנרגיית הגוף. לצמחים מגוון שימושים חשובים נוספים לטיפול בדום-נשימה בשינה, נדודי-שינה, עייפות ועוד...

הרגעת נפש והרפיית שרירים

שיאצו זהו טיפול מגע (עיסוי) אשר משתלב באופן מושלם עם הדיקור לבעיות שינה! לשיאצו מגוון השפעות מרגיעות נפש, מפיג חרדה, מרומם מצב-רוח ומטיב עם דיכאון.
זהו טיפול הבחירה לסובלים מסטרס, מתח ודאגה! ולכאב ושרירים תפוסים.

תזונה לפי עונות השנה

התזונה סינית מתאימה את התזונה לעונות השנה ושומרת על מתכון מנצח מזה אלפי שנים. מהם העקרונות של התזונה הסינית, וכיצד ניתן להשתמש בהם כדי לטפל בנדודי שינה באופן טבעי?

להמריץ זרימת הדם ולשכך כאבים

זהו טיפול עוצמתי ביותר! ויעיל במקרים של כאבים עם שרירים נוקשים מאד, וגם מרפה הצטננות, שפעת ומקל על תסמינים כמו נזלת וקושי בנשימה.
העיסוי עם הכוסות נעים מאד ובעל תוצאות מהירות!

רוצים לדעת עוד על טיפול טבעי בנדודי שינה בעזרת רפואה סינית?

 
 
 
 
 
 

שמנים אתריים לטיפול באינסומניה

שמנים המופקים מצמחי מרפא ומשמשים להרחה ומריחה, בעלי השפעה עמוקה על נפש האדם, להרגעת מתח ועקה (סטרס), הפגת חרדה, שיפור מצב רוח ושיפור איכות השינה.

 

כל האמור באתר זה, אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לייעוץ כזה, ולא המלצה לטיפול רפואי כלשהו, או להפסקתו; כל הזכויות שמורות; אין להעתיק מתוכן האתר ללא רשות מבעליו;

‎ ‎‎ ‎